Informácie o prádle:
Kategória: Zvodná bielizeň
Dodavateľ:Obsessive
Cena:40.17 €

Zvodný komplet Gabriela z hladkého mikrovlákna v saténovom vzhľade. Košíčky ľahučkej nevystuženej podprsenky možno v hornej časti stiahnuť tenkou stužkou a prehĺbiť tak výstrih. Vysoký podväzkový pás s rafinovaným šnurovaním na chrbte má v hornom leme všitú gumičku. Tangá nohavičky sú v zadnej časti hladké, prednú časť tvorí netradične riešená čipka. Pás lemuje drobný čipkovaný prúžok. Zvodný komplet Tyl Čipka Nevystužené košíčky Ozdobné ramienka Bez kostíc Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie Podväzkový pás V zadnej časti šnurovanie Predná aj zadná časť vystužené kosticami Dva páry odopínateľných plastových úchytov na pančuchy Tangá nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Pančuchy nie sú súčasťou balenia.


 • Luxusné nohavičky Priscilla
  Luxusné nohavičky Priscilla

  Nohavičky Priscilla oblečú Vaše krivky do zmyselného závoja. Elastický tyl vytvára neodolateľnú kombináciu s rafinovanými strappy..

  31.99 €
 • Luxusné tangá nohavičky Eliana
  Luxusné tangá nohavičky Eliana

  Luxusné tangá nohavičky Eliana. V prednej časti výrazná čipka. Tangá nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z..

  23.99 €
 • Luxusná podprsenka Eliana
  Luxusná podprsenka Eliana

  Košíčky zvodnej podprsenky Eliana tvorí len pruh výraznej čipky. Ostatné časti sú zo strappy pásikov. Na intímne chvíľky. Zvodná..

  63.99 €
 • Luxusný podväzkový pás Eliana
  Luxusný podväzkový pás Eliana

  Zvodný podväzkový pás Eliana zo strappy pásikov a výraznej čipky. Očarujúce a provokatívne prevedenie zároveň! Podväzkový pás Dva..

  43.99 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt