Informácie o prádle:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Bora Bora
Cena:13.50 €

Spodný diel plaviek Galena si obľúbite. Minimalistický farebný vzhľad dopĺňa na prednej strane prekrížená plavkovina, ktorá nohavičkám dodáva šmrnc. Spodný diel plaviek Nohavičky klasického strihu Rýchloschnúci materiál Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske dvojdielne plavky Pineapple
  Dámske dvojdielne plavky Pineapple

  Zaujímavé dámske bikiny s originálnym strihom aj dizajnom. Vystužené košíčky ponúkajú možnosť vloženia vypchávok pre ešte plnší..

  68.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Sabina
  Dámske dvojdielne plavky Sabina

  Luxusné dvojdielne plavky Sabina s rafinovanými detailmi. Košíčky s vyberateľnými vypchávkami sú posiate drobnými korálikmi,..

  62.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Nelly
  Dámske dvojdielne plavky Nelly

  Luxusné dvojdielne plavky Nelly s rafinovanými detailmi. Vystužené košíčky sú posiate drobnými korálikmi, zaväzovacie ramienka tvoria..

  75.98 €
 • Spodný diel plaviek Summer
  Spodný diel plaviek Summer

  Spodný diel plaviek s výrazným geometrickým vzorom si obľúbite. Komfortný klasický strih sa na bokoch ľahko zaväzuje. Spodný diel..

  46.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Desirea nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Desirea nevystužené

  Dvojdielne plavky Desirea s nevystuženou podprsenkou. Široké ramienka rozložia váhu väčšieho poprsia a uľavia chrbtu. Na zadnej strane je..

  31 €
 • Spodný diel plaviek Jasmine
  Spodný diel plaviek Jasmine

  Spodný diel luxusných dvojdielnych plaviek Jasmine s výrazným kvetinovým vzorom. Trendy vysoký strih nohavičiek s efektným stiahnutím na..

  19.19 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt