Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Dorina
Cena:22 €

Moderné sťahovacie nohavičky Neva vás okamžite zoštíhlia. Nádherne vyhladia siluetu a zjednotia kontúry tela. Nohavičky sú vyrobené z priedušného priehľadného materiálu, pás a okraje nohavičiek zo špeciálneho zamatu, ktorý perfektne drží na tele. Sťahovacie nohavičky so zvýšeným pásom MID CONTROL – stredný stupeň zoštíhlenia SensElast® – komfortný materiál s dlhou životnosťou Ploché švy Lepené lemy Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Sťahovacie nohavičky Mould čierne
  Sťahovacie nohavičky Mould čierne

  Moderné sťahovacie nohavičky Mould vám poskytnú stredný stupeň stiahnutia. Nádherne vyhladia siluetu a zjednotia kontúry tela. Nohavičky..

  28 €
 • Sťahovacie nohavičky Mould ružové
  Sťahovacie nohavičky Mould ružové

  Moderné sťahovacie nohavičky Mould vám poskytnú stredný stupeň stiahnutia. Nádherne vyhladia siluetu a zjednotia kontúry tela. Nohavičky..

  28 €
 • Formujúce a ochranné nohavičky Alison ružové
  Formujúce a ochranné nohavičky Alison ružové

  Formujúce nohavičky Alison s čipkovanými nohavičkami. Hladká nohavičková časť zľahka zoštíhli Vaše bruško a zadoček, predĺžené..

  20 €
 • Nohavičky Patricia I francúzske
  Nohavičky Patricia I francúzske

  Francúzske nohavičky Patricia I z hladkého mikrovlákna. Veľmi pohodlné, na tele sa správajú ako druhá koža. Francúzske nohavičky..

  11 €
 • Nohavičky Abigail bordó
  Nohavičky Abigail bordó

  Klasické nohavičky Abigail z kvetinovej čipky v bordó odtieni. Veľmi pružné a príjemné na tele. Klasické nohavičky Kombinácia..

  15 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt