Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Dorina
Cena:28 €

Moderné sťahovacie nohavičky Mould vám poskytnú stredný stupeň stiahnutia. Nádherne vyhladia siluetu a zjednotia kontúry tela. Nohavičky sú vyrobené z priedušného priehľadného materiálu, pás a okraje nohavičiek zo špeciálneho zamatu, ktorý perfektne drží na tele. Dlhšie nohavičky zabránia nepríjemnému treniu stehien. Sťahovacie nohavičky so zvýšeným pásom MID CONTROL – stredný stupeň zoštíhlenia SensElast® – komfortný materiál s dlhou životnosťou Zvýšený pás siahajúci pod prsia Ploché švy Lepené lemy Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Formujúce a ochranné nohavičky Alison ružové
  Formujúce a ochranné nohavičky Alison ružové

  Formujúce nohavičky Alison s čipkovanými nohavičkami. Hladká nohavičková časť zľahka zoštíhli Vaše bruško a zadoček, predĺžené..

  20 €
 • Nohavičky Abigail bordó
  Nohavičky Abigail bordó

  Klasické nohavičky Abigail z kvetinovej čipky v bordó odtieni. Veľmi pružné a príjemné na tele. Klasické nohavičky Kombinácia..

  15 €
 • Nohavičky Amanda fialové
  Nohavičky Amanda fialové

  Klasické nohavičky Amanda z pružného, jemne priehľadného materiálu. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť z jemného tylu Zvislý..

  15 €
 • Zvodné nohavičky Leo
  Zvodné nohavičky Leo

  Zvodné nohavičky Leo v atraktívnom zvieracom dizajne. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Šev do tvaru Y v..

  17 €
 • Nohavičky Gossard Superboost Lace klasické I
  Nohavičky Gossard Superboost Lace klasické I

  Noblesné klasické nohavičky Gossard Superboost Lace I v módnej petrolejovej farbe. Predná strana zdobená čipkou, zadná tvorená jemnou..

  24 €
 • Nohavičky Exquisite francúzske
  Nohavičky Exquisite francúzske

  Francúzske nohavičky Exquisite z výraznej čipky, ktorá zahalí váš zadoček do nežnosti. Francúzske nohavičky Predná aj zadná časť..

  12 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt