Informácie o prádle:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:KINGA
Cena:35.99 €

Double Push-Up podprsenka Ines bez kostíc. Prsia podoprie a vykúzli až o dve veľkosti bohatší objem. Hladké prevedenie podprsenku predurčuje na noseniu pod priliehavým oblečením. Double Push-Up podprsenka Podprsenka vhodná aj pre malé prsia Hladké vystužené košíčky Bez kostíc Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie


 • Podprsenka Gisella Double Push-up
  Podprsenka Gisella Double Push-up

  Podprsenka Gisella Double Push-Up vám krásne podoprie poprsie a vytvorí obdivný dekolt. Vďaka hladkému prevedeniu je vhodná pod priliehavé..

  35.99 €
 • Podprsenka Lollipop Double Push-up
  Podprsenka Lollipop Double Push-up

  Podprsenka Lollipop je mimoriadne elegantným kúskom. Košíčky pokrýva jemná čipka, ktorá prechádza až na ramienka. O plný dekolt sa..

  29.99 €
 • Podprsenka Eloisa Push-Up
  Podprsenka Eloisa Push-Up

  Push-Up podprsenka Eloisa je stelesnením pôvabu. Nízky stred sa hodí aj do hlbokých výstrihov a nechá nádherne vyniknúť oblasť pŕs. ..

  19.59 €
 • Podprsenka Claudia Push-Up II
  Podprsenka Claudia Push-Up II

  Uhrančivo červená Push-Up podprsenka Claudia. Čipkou potiahnuté košíčky vytvoria bohatý dekolt. Push-Up podprsenka Podprsenka vhodná aj..

  38.99 €
 • Podprsenka Miru Push-Up
  Podprsenka Miru Push-Up

  Podprsenka Miru Push-Up vytvorí z Vášho dekoltu magnetizujúci pohľad. Košíčky sú potiahnuté jemnou čipkou, pod ktorou presvitá telový..

  32.99 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt