Informácie o prádle:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:Gaia
Cena:34.99 €

Polovystužená podprsenka Elizabeth z hladkého mikrovlákna a jemnej čipky. Vysoký stred je vhodný aj pre ženy s mäkšími prsami. O pohodlie sa postarajú široké ramienka. Podprsenka vhodná pre veľké prsia Polovystužené košíčky Vnútorná strana košíčkov bavlnená Ramienka sa s pribúdajúcou veľkosťou podprsenky rozširujú Klasické kostice Zadné zapínanie na tri háčiky s tromi polohami na stiahnutie


 • Podprsenka Frida polovystužená
  Podprsenka Frida polovystužená

  Neprehliadnuteľná podprsenka Frida s polovystuženými košíčkami okamžite zaujme. Košíčky aj obvod sú bohato vyšívané. Strih je..

  34.99 €
 • Podprsenka Elizabeth polovystužená
  Podprsenka Elizabeth polovystužená

  Polovystužená podprsenka Elizabeth zdobená vyšívaným tylom poskytne oporu aj väčším prsiam. Obľúbený T-strih košíčkov im dopraje..

  30.99 €
 • Podprsenka Carie polovystužená
  Podprsenka Carie polovystužená

  Polovystužená podprsenka Carie je vhodná aj pre ženy s veľkými prsami. Poskytne im perfektnú oporu a pritom jej nechýba pôvab. Horná..

  30.99 €
 • Podprsenka Gloria I nevystužená
  Podprsenka Gloria I nevystužená

  Nevystužená podprsenka Gloria s vtkanými kvetmi ruží. Stredová časť košíkov z pevného tylu je bohato vyšívaná. Spoľahlivo drží aj..

  30.99 €
 • Podprsenka Claire Pink vystužená
  Podprsenka Claire Pink vystužená

  Podprsenka Claire sa hodí aj pre dámy s plnšími tvarmi. Vystužené košíčky poskytnú poprsiu perfektnú oporu a guľatý tvar. Decentná..

  21.99 €
 • Podprsenka Encore vystužená
  Podprsenka Encore vystužená

  Podprsenka Encore oblečie váš dekolt do luxusnej čipky, ktorá na svetlom podklade nádherne vynikne. Mäkko vystužené košíčky majú..

  51.99 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt