Informácie o prádle:
Kategória: Doplnky k plavkám
Dodavateľ:Artek92
Cena:21.99 €

Pruhovaná plážová osuška so štýlovým motívom. Tá pravá záležitosť na Vašu dovolenku! Na osuške sa striedajú biele pruhy s tmavomodrými, ktoré sa na okrajoch zmenia v červenú farbu a uprostred sa vyníma kotva omotaná lodnom lanom; druhá strana je bez vzoru Osušku využijete nielen na pláži, ale aj doma po kúpeli Je vyrobená zo 100% bavlny Na dotyk veľmi príjemný, mäkký materiál, ktorý dobre saje vodu Osuška bola testovaná a spĺňa všetky požiadavky na zdravotnú a ekologickú nezávadnosť, neobsahuje žiadne škodlivé látky v použitých materiáloch ani farbách Rozmer: 90 x 170 cm (môže sa líšiť o ± 5%) Gramáž 400 g/m2


 • Plážová osuška Navy
  Plážová osuška Navy

  Pruhovaná plážová osuška so štýlovým motívom. Tá pravá záležitosť na Vašu dovolenku! Na osuške sa striedajú biele pruhy s..

  21.99 €
 • Plážová osuška Deco sivá
  Plážová osuška Deco sivá

  Elegantná plážová osuška s decentnou bordúrou. Štýlový a praktický doplnok k moru aj bazénu. Osuška je vyrobená zo 100% bavlny s..

  10.00 €
 • Ľahká plážová osuška Tyhme Patriot
  Ľahká plážová osuška Tyhme Patriot

  Štýlová plážová osuška s decentným geometrickým vzorom. Ideálny doplnok k moru aj bazénu. Osuška je vyrobená zo 100% slabšej bavlny..

  10.50 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt