Informácie o prádle:
Kategória: Župany a pyžamá
Dodavateľ:Margo
Cena:51.99 €

Pánsky župan Steve je pohodlný a elegantný zároveň. Jeho jemný, zamatovo hebký materiál si obľúbite. Ideálny po kúpeli aj pri raňajkách. Pánsky župan Úplet Vrecko na hrudi Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch


 • Pánske pyžamo ENRICO COVERI 8079
  Pánske pyžamo ENRICO COVERI 8079

  Pyžamo je tým pravým kúskom pre večerný odpočinok. Pruhované tričko dopĺňajú jednofarebné nohavice s praktickým vreckom. Pánske..

  30.59 €
 • Pánske pyžamo Flamingo
  Pánske pyžamo Flamingo

  Pohodlné pánske pyžamo zo 100% bavlny, s rozpustilým motívom plameniakov. Pánske pyžamo Úplet Tričko Šortky Rázporok bez funkčného..

  24.79 €
 • Pánske pyžamo Gift krátke
  Pánske pyžamo Gift krátke

  Pánske pyžamo z pohodlného materiálu. Kvalitný úplet zo 100% bavlny sa nevyťahá ani po opakovanom praní. Pánske pyžamo Úplet Tričko..

  31.99 €
 • Pánske pyžamo Ecla krátke
  Pánske pyžamo Ecla krátke

  Pánske pyžamo z pohodlného materiálu. Kvalitný úplet zo 100% bavlny sa nevyťahá ani po opakovanom praní. Pánske pyžamo Úplet Tričko..

  34.99 €
 • Pánske pyžamo I am lazy
  Pánske pyžamo I am lazy

  Pánske pyžamo I am lazy pre nenapraviteľných leňochov. Mäkký bavlnený úplet poskytne dokonalé pohodlie. Veľmi kvalitné spracovanie...

  30.99 €
 • Pánske pyžamo Enrico
  Pánske pyžamo Enrico

  Ak je u Vás pohodlie na prvom mieste, vyberte na noc pyžamo od talianskej značky Enrico Cover. Príjemný bavlnený úplet v decentnom dizajne..

  34.99 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt