Informácie o prádle:
Kategória: Pánske plavky
Dodavateľ:Lentiggini a Mila Swimwear
Cena:9 €

Pánske plavky Richard v boxerkovom strihu a jednoduchom dizajne. V páse majú praktickú sťahovaciu šnúrku a na prednej strane imitáciu vrecka so zipsom. Oblasť rozkroku je podložená priedušným sieťovaným materiálom pre väčšie pohodlie pri nosení. Pánske boxerky Rýchloschnúci materiál V páse prešitá guma Sťahovacia šnúrka v páse Zvislý šev na zadnej strane


 • Pánske pyžamo Gina 79072P
  Pánske pyžamo Gina 79072P

  Bavlnené pánske pyžamo Gina 79072P sa skladá z trička s krátkym rukávom a kraťasov v dĺžke nad kolená. Pyžamo je tiež vhodné ako..

  27.00 €
 • Pánske pyžamo Cornette 326
  Pánske pyžamo Cornette 326

  Cornette pánske pyžamo 326 využijete ako univerzálne celoročné pyžamo alebo domáci odev. Pyžamo sa skladá z kombinácie tričká s..

  34.00 €
 • Pánske plavky Cyprinus
  Pánske plavky Cyprinus

  Pánske plavky Cyprinus v boxerkovom strihu s nápadným motívom rýb. Sú ušité z príjemného materiálu odolného voči soli – ideálne k..

  34.99 €
 • Pánske plavky LENTIGGINI Richard
  Pánske plavky LENTIGGINI Richard

  Pánske plavky Richard v boxerkovom strihu a jednoduchom dizajne. V páse majú praktickú sťahovaciu šnúrku a na prednej strane imitáciu..

  9 €
 • Pánske plavky LENTIGGINI Mark
  Pánske plavky LENTIGGINI Mark

  Pánske plavky v obľúbenom boxerkovom strihu s geometrickým vzorom. Na prednej strane je imitácia vrecka na zips. Vnútorná strana pásu je..

  9 €
 • Pánske plavkové boxerky GERONIMO 1819
  Pánske plavkové boxerky GERONIMO 1819

  Pánske plavkové boxerky so stiahnutím v páse. Vnútri jemná slipová vrstva. Plavkové boxerky Rýchloschnúci materiál Sťahovacia šnúrka..

  30.99 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt