Informácie o prádle:
Kategória: Pánske plavky
Dodavateľ:SHORTS Co.
Cena:41.76 €

Pánske plavkové šortky Floral Listras z rýchloschnúceho materiálu, s trendy tropickým motívom. Pre väčšie pohodlie majú podšívku z jemnej sieťoviny. Od brazílskej značky Shorts Co. Pánske plavkové šortky Rýchloschnúci materiál Odvetrávacie otvory Podšívka zo sieťoviny Sťahovacia šnúrka v páse Vrecká na bokoch Zadné vrecko Balené v textilnej taštičke v rovnakom dizajne ako plavky.


 • Pánske pyžamo Gina 79072P
  Pánske pyžamo Gina 79072P

  Bavlnené pánske pyžamo Gina 79072P sa skladá z trička s krátkym rukávom a kraťasov v dĺžke nad kolená. Pyžamo je tiež vhodné ako..

  27.00 €
 • Pánske pyžamo Cornette 326
  Pánske pyžamo Cornette 326

  Cornette pánske pyžamo 326 využijete ako univerzálne celoročné pyžamo alebo domáci odev. Pyžamo sa skladá z kombinácie tričká s..

  34.00 €
 • Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Papagaio LONG
  Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Papagaio LONG

  Pánske plavkové šortky Papagaio z rýchloschnúceho materiálu, s trendy tropickým motívom. Pre väčšie pohodlie majú podšívku z jemnej..

  52.19 €
 • Pánske kúpacie šortky ANPORE Neon zelené
  Pánske kúpacie šortky ANPORE Neon zelené

  Krátke kúpacie šortky v neónovom dizajne sú vyrobené z kvalitného talianskeho materiálu, s rýchloschnúcimi vlastnosťami. Na vnútornej..

  27.29 €
 • Pánske kúpacie šortky ANPORE Neon oranžové
  Pánske kúpacie šortky ANPORE Neon oranžové

  Krátke kúpacie šortky v neónovom dizajne sú vyrobené z kvalitného talianskeho materiálu, s rýchloschnúcimi vlastnosťami. Na vnútornej..

  17.28 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt