Informácie o prádle:
Kategória: Zvodná bielizeň
Dodavateľ:Excellent Beauty
Cena:37.99 €

Elegantný a zvodný. Taký je luxusný čipkovaný župan Gabrielle, v ktorom sa stanete idolom mužských snov! Župan je z jemnej čipky s kvetinovým vzorom Čipka odhaľuje, čo sa pod ňou skrýva, zároveň ale necháva priestor pre fantáziu Krátke rukávy, zaväzovanie pod prsiami na saténovú stuhu


 • Luxusný župan Gabrielle
  Luxusný župan Gabrielle

  Elegantný a zvodný. Taký je luxusný čipkovaný župan Gabrielle, v ktorom sa stanete idolom mužských snov! Župan je z jemnej čipky s..

  37.99 €
 • Zvodný župan Cassidy White
  Zvodný župan Cassidy White

  Zvodný priehľadný župan Cassidy s čipkou. Buďte neodolateľná! Župan je z ľahkého materiálu Dekolt, rukávy a spodný okraj lemované..

  31.99 €
 • Zvodný župan Chantal
  Zvodný župan Chantal

  Klasický čierny župan s čipkovanými rukávmi. Zahaľte sa do farieb tajomnej noci! Župan je ľahko priesvitný Bez zapínania, zaväzuje sa..

  28.99 €
 • Zvodný župan Lotte
  Zvodný župan Lotte

  Oblečte si župan Lotte a prežite vášnivý večer vo dvojici. Ľahkú sieťovinu dopĺňa v dekolte a na rukávoch jemná kvetinová čipka,..

  35.99 €
 • Dámsky saténový župan Adromeda
  Dámsky saténový župan Adromeda

  Dámsky saténový župan Andromeda v nežnej levanduľovej farbe. Hladký satén dopĺňa jemná čipka. Zapínanie supluje zaväzovacia..

  44.99 €
 • Zvodný komplet košieľky a nohavičiek Monique
  Zvodný komplet košieľky a nohavičiek Monique

  Zvodný komplet košieľky a nohavičiek. Okoreňte svoje milostné zážitky! Košieľka je ušitá z veľmi jemnej a pružnej sieťoviny a..

  39.99 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt