Informácie o prádle:
Kategória: Zvodná bielizeň
Dodavateľ:Dkaren
Cena:20.15 €

Neodolateľný župan Anette sa stane súčasťou každej Vašej milostné chvíľky. Vyzývavá, ženská, svoja. Župan z ľahkej priehľadnej sieťoviny a čipky Dekolt, rukávy a spodný okraj lemované výraznou čipkou Zaväzovanie v páse na ozdobný opasok Súčasťou sú aj tangá nohavičky zo zosilneným rozkrokom


 • Body Floris s kosticami
  Body Floris s kosticami

  Zvodné čierne body podčiarkne ženskú zmyselnosť. Pritiahnite pozornosť! Body je vyrobené z hladkého mikrovlákna a elastickej čipky..

  39.99 €
 • Podväzkový pás Flore
  Podväzkový pás Flore

  Celočipkovaný podväzkový pás Flore vo vyššom strihu. Mäkké kostice v prednej časti zabraňujú zhrňovaniu a držia pás presne tam, kde..

  19.99 €
 • Dámske zvodné body Laura
  Dámske zvodné body Laura

  Pošteklite partnerovu fantáziu s priesvitným body Laura v rafinovanom strihu. Oslňte ho kombináciou jemnej bodkovanej a kvetinovej čipky...

  35.99 €
 • Zvodný komplet Clara
  Zvodný komplet Clara

  Prebuďte v ňom vášeň s hriešne priehľadným kompletom Clara. Ľahučká nevystužená podprsenka v kombinácii s podväzkovým pásom a..

  44.99 €
 • Zvodné čipkované body Emma
  Zvodné čipkované body Emma

  Oslňte ho v priesvitnom celočipkovanom body Emma. Výstrih aj odhalený chrbát body rafinovane zdobia strappy pásiky. Nohavičková časť..

  36.99 €
 • Zvodný komplet Gabriela
  Zvodný komplet Gabriela

  Zvodný komplet Gabriela z hladkého mikrovlákna v saténovom vzhľade. Košíčky ľahučkej nevystuženej podprsenky možno v hornej časti..

  36.74 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt