Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Astratex
Cena:20 €

Formujúce nohavičky Alison s čipkovanými nohavičkami. Hladká nohavičková časť zľahka zoštíhli Vaše bruško a zadoček, predĺžené čipkované nohavičky zabráni nepríjemnému treniu stehien. Navrhnuté pre Astratex. Sťahovacie nohavičky s predĺženou nohavičkou SOFT CONTROL – ľahký stupeň zoštíhlenia Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Gossard Superboost Lace klasické I
  Nohavičky Gossard Superboost Lace klasické I

  Noblesné klasické nohavičky Gossard Superboost Lace I v módnej petrolejovej farbe. Predná strana zdobená čipkou, zadná tvorená jemnou..

  24 €
 • Nohavičky Exquisite francúzske
  Nohavičky Exquisite francúzske

  Francúzske nohavičky Exquisite z výraznej čipky, ktorá zahalí váš zadoček do nežnosti. Francúzske nohavičky Predná aj zadná časť..

  12 €
 • Nohavičky Jolly francúzske
  Nohavičky Jolly francúzske

  Dámske nohavičky Jolly stelesňujú noblesu a eleganciu. Jemný bodkovaný tyl dopĺňa čipkované zdobenie na bokoch. Francúzske nohavičky..

  12 €
 • Nohavičky Fluide klasické
  Nohavičky Fluide klasické

  Nechajte vyniknúť vaše pozadie v klasických nohavičkách Fluide. Hladké červené mikrovlákno zdobia vyšívané aplikácie na bokoch. ..

  12 €
 • Nohavičky Queen K klasické
  Nohavičky Queen K klasické

  Klasické nohavičky Queen K z jemnej čipky, tylu a hladkého mikrovlákna. Vyšší strih je vhodný aj pre ženy s plnou postavou. Klasické..

  19 €
 • Nohavičky Emilie klasické bavlnené
  Nohavičky Emilie klasické bavlnené

  Klasické bavlnené nohavičky Emilie ocení každá žena túžiaca po pohodlí. V príjemnej modrej farbe s nežným vzorom. Klasické..

  12 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt