Informácie o prádle:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:Kostar
Cena:25.75 €

Bavlnená dojčiaca podprsenka s nežným čipkovaným volánikom. Nevystužené košíčky v T strihu opticky zaguľatia Vaše prsia a poskytnú im potrebnú oporu. Navyše ich ľahko odopnete a nadojčíte svoje bábätko. Materská podprsenka Hladké nevystužené košíčky Odopínanie vrchnej časti košíčkov Vnútorná strana košíčkov bavlnená Klasické kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie


 • Dojčiaca podprsenka Alice
  Dojčiaca podprsenka Alice

  Pôvabná dojčiaca podprsenka s vystuženými odopínateľnými košíčkami. Mikrovlákno so saténovým efektom a jemným kvetinovým vzorom..

  15.11 €
 • Dojčiaca podprsenka Shea nevystužená
  Dojčiaca podprsenka Shea nevystužená

  Bavlnená dojčiaca podprsenka bez kostíc, s nevystuženými košíčkami. Široké, mäkko podložené ramienka uľavia Vášmu chrbtu...

  23.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Beatrice vystužená
  Dojčiaca podprsenka Beatrice vystužená

  Aj materská podprsenka môže byť elegantná a pohodlná zároveň. Presvedčí Vás o tom model Beatrice. Košíčky sú potiahnuté čiernou..

  36.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Dune
  Dojčiaca podprsenka Dune

  Elegantná materská podprsenka Dune s vystuženými košíčkami, potiahnutými mäkkou čipkou. Jednoduché odopínanie v hornej časti..

  43.99 €
 • Zvodný komplet Gabriela
  Zvodný komplet Gabriela

  Zvodný komplet Gabriela z hladkého mikrovlákna v saténovom vzhľade. Košíčky ľahučkej nevystuženej podprsenky možno v hornej časti..

  48.99 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt