Informácie o prádle:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:Kostar
Cena:15.11 €

Pôvabná dojčiaca podprsenka s vystuženými odopínateľnými košíčkami. Mikrovlákno so saténovým efektom a jemným kvetinovým vzorom strieda vyšívaná čipka na košíčkoch. Pre krásnu mamičku. Materská podprsenka Vystužené košíčky Odopínanie vrchnej časti košíčkov Vnútorná strana košíčkov bavlnená Klasické kostice Bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie


 • Dojčiaca podprsenka Shea nevystužená
  Dojčiaca podprsenka Shea nevystužená

  Bavlnená dojčiaca podprsenka bez kostíc, s nevystuženými košíčkami. Široké, mäkko podložené ramienka uľavia Vášmu chrbtu...

  23.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Beatrice vystužená
  Dojčiaca podprsenka Beatrice vystužená

  Aj materská podprsenka môže byť elegantná a pohodlná zároveň. Presvedčí Vás o tom model Beatrice. Košíčky sú potiahnuté čiernou..

  36.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Dune
  Dojčiaca podprsenka Dune

  Elegantná materská podprsenka Dune s vystuženými košíčkami, potiahnutými mäkkou čipkou. Jednoduché odopínanie v hornej časti..

  43.99 €
 • Zvodný komplet Gabriela
  Zvodný komplet Gabriela

  Zvodný komplet Gabriela z hladkého mikrovlákna v saténovom vzhľade. Košíčky ľahučkej nevystuženej podprsenky možno v hornej časti..

  48.99 €
 • Luxusná podprsenka Priscilla
  Luxusná podprsenka Priscilla

  Zvodná podprsenka Priscilla v jemnom levanduľovom odtieni a provokatívnom prevedení. Luxusný netuctový kúsok! Zvodná podprsenka..

  58.95 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt