Informácie o prádle:
Kategória: Športové oblečenie
Dodavateľ:Basbleu
Cena:16 €

Športový top Rainbow so systémom odvodu telesnej vlhkosti – pre akčné športovkyne, ktoré sa neboja do toho oprieť. V strihu Slim fit a skrátenej dĺžke „crop top“. Dámske športové tielko Strih Slim fit Vlákno ARCHROMA (pre väčšiu priedušnosť a odvod vlhkosti) Vysoko elastické Americké prieramky


 • Tielko Donna
  Tielko Donna

  Štýlový top Donna sa hodí na športové aktivity aj bežné nosenie. Priedušné mikrovlákno je v oblasti pŕs zdvojené. S ramienkami..

  25 €
 • Športové tričko Electra
  Športové tričko Electra

  Športové tričko Electra s extra priedušnými mesh panely. Štýlový a pohodlný kúsok na Vaše obľúbené fitness aktivity. Dámske..

  29 €
 • Dámsky športový top Caty70
  Dámsky športový top Caty70

  Športový top Caty so systémom odvodu telesnej vlhkosti sa skvele hodí aj na náročné aktivity. V skrátenej dĺžke „crop top“, s..

  19 €
 • Dámske športové tielko 4F Fitness 04 Dry Control
  Dámske športové tielko 4F Fitness 04 Dry Control

  Dámske tielko s unikátnym systémom Dry Control. Ideálne na športové aktivity! Vhodné ako prvá vrstva oblečenia pri všetkých fit..

  10 €
 • Dámske športové šaty 4F Tropical
  Dámske športové šaty 4F Tropical

  Dámske športové šaty na letné dni. Vo voľnejšom strihu! Šaty sú zo 100% bavlny príjemnej na nosenie Okrúhly výstrih, bez rukávov..

  21 €
 • Dámske športové tielko Cosmic
  Dámske športové tielko Cosmic

  Dámske športové tielko z funkčného materiálu, ktorý spoľahlivo odvádza vlhkosť a je veľmi priedušný. Strih Slim Fit skvele kopíruje..

  20 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt