Informácie o prádle:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:David Mare
Cena:84.98 €

Luxusné dvojdielne plavky Salina Sand v módnom zvieracom dizajne. Nevystužené košíčky dokonale padnú aj väčšiemu poprsiu, ktoré jemne obopnú a prirodzene ho vytvarujú. Nohavičky vo vyššom strihu s vyhrňovacím lemom zakryjú drobné nedokonalosti vašich kriviek. Dámske dvojdielne plavky Rýchloschnúci materiál Nevystužené košíčky Klasické kostice Zadné zapínanie na kovovú plavkovú sponu Nohavičky klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske dvojdielne plavky Salina New
  Dámske dvojdielne plavky Salina New

  Dvojdielne plavky Salina New s trblietavým zvieracím vzorom, v ktorých budete neprehliadnuteľná. Podprsenka v strihu bandeau jemne vytvaruje..

  42.50 €
 • Dámske dvojdielne plavky Capri Cherry
  Dámske dvojdielne plavky Capri Cherry

  Dvojdielne plavky Capri Chery s módnymi prúžkami. Vystužené košíčky skvele padnú aj menšiemu poprsiu a nádherne ho vytvarujú. Klasické..

  84.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Cassandra Chicca
  Dámske dvojdielne plavky Cassandra Chicca

  Nechajte vyniknúť svoje krivky v dvojdielnych plavkách Cassandra Chicca z trblietavej plavkoviny. Vystužené košíčky zdobí v oblasti..

  35.20 €
 • Dámske dvojdielne plavky Liviana
  Dámske dvojdielne plavky Liviana

  Dámske dvojdielne plavky Liviana v módnom geometrickom vzore. Mäkko vystužené košíčky prirodzene vytvarujú aj bujnejšie poprsie a..

  89.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Capri Sara
  Dámske dvojdielne plavky Capri Sara

  Dámske dvojdielne plavky Capri Sara v módnom námorníckom dizajne. Bandeau podprsenka so zlatými aplikáciami pristane aj menšiemu poprsiu...

  34.80 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt