Informácie o prádle:
Kategória: Sťahovacia bielizeň
Dodavateľ:Mitex
Cena:47.99 €

Aj sťahovacia bielizeň môže byť elegantná a pritom plniť svoju funkciu. Presne to vystihuje aj sťahovacie body Glossy s nohavičkami, z exkluzívnej kolekcie Glossy Me! MID CONTROL – stredný stupeň stiahnutia, s tvarujúcim a formujúcim efektom rizikových partií Body má tenké ramienka, ktoré sa dajú na zadnej strane odopnúť a dĺžkovo nastaviť Dekolt je hlboko vykrojený tak, aby bol pod prsia a neprekrýval podprsenku a je ozdobený zlatým srdiečkom Stredná časť body je z pevnejšieho materiálu s vysokým podielom elastanu, vďaka ktorému sa perfektne prispôsobí postave a pomôže vytvarovať bruško a pás Boky sú z pružnej čipky s rastlinným motívom Nohavičky s dĺžkou do polovice stehien sú zo slabšieho materiálu s decentnými prúžkami Rozkrok je zosilnený príjemným bavlneným úpletom Balené v darčekovej krabičke Materiálové zloženie: 65% polyamid a 35% elastan; 52% polyamid a 48% elastan.


 • Sťahovacie šaty Hanna 6720 - MicroClima
  Sťahovacie šaty Hanna 6720 - MicroClima

  Bezšvové sťahovacie šaty Hanna so širokými ramienkami. Sú ušité z pružného mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou a aktívnymi iónmi..

  39.99 €
 • Sťahovacie šaty Hanna 6722 - MicroClima
  Sťahovacie šaty Hanna 6722 - MicroClima

  Bezšvové sťahovacie šaty Hanna s úzkymi odopínateľnými ramienkami oceníte pod plesovou róbou aj dennými šatami. Z mikrovlákna s..

  39.99 €
 • Sťahovacie šaty Grace
  Sťahovacie šaty Grace

  Elegantné sťahovacie šaty s efektnou kombináciou pevného mikrovlákna a jemného tylu. Vďaka najvyššiemu stupňu stiahnutia spevní Vaše..

  36.99 €
 • Sťahovacie šaty Style
  Sťahovacie šaty Style

  Elegantné sťahovacie šaty s efektnou kombináciou pevného mikrovlákna a jemného tylu. Vďaka najvyššiemu stupňu stiahnutia spevnia Vaše..

  36.99 €
 • Sťahovacie šaty Softly Dress
  Sťahovacie šaty Softly Dress

  Sťahovacie šaty z pevného priesvitného mikrovlákna. Spevnia a vytvarujú Vašu postavu. Vďaka odopínacím ramienkam a silikónovému..

  34.99 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt