Informácie o prádle:
Kategória: Detské ponožky
Dodavateľ:Ysabel Mora
Cena:9.74 €

Zabúdajú Vaše deti nosiť papuče? V ponožkách s gumovými bodkami na chodidlách sa už nemusíte báť, že by sa pošmykli. Teplejšie ponožky, zakončené príjemným nesťahujúcim lemom, ktorý nespôsobuje otlaky. Detské ponožky Výhodné balenie Nesťahujúci lem Gumové body na chodidle (proti pošmyknutiu) Balenie obsahuje troje detské ponožky v odlišnom dizajne, viď foto.


 • 2 pack detských hrejivých ponožiek Dani
  2 pack detských hrejivých ponožiek Dani

  Zabúdajú Vaše deti nosiť papuče? V ponožkách s gumovými bodkami na chodidlách sa už nemusíte báť, že by sa pošmykli. Teplejšie..

  6.95 €
 • 3 pack detských hrejivých ponožiek Yrako
  3 pack detských hrejivých ponožiek Yrako

  Výhodné trojbalenie detských ponožiek na chladnejšie dni. Veľmi pekne vypracované, zakončené mäkkým lemom, ktorý nespôsobuje otlaky. S..

  8.99 €
 • 2 pack detských hrejivých ponožiek Risl
  2 pack detských hrejivých ponožiek Risl

  Teplejšie detské ponožky na každý deň. Sú vyrobené z príjemného materiálu, vďaka voľnejšiemu lemu nikdy nohu neškrtia. Vo výhodnom..

  5.62 €
 • 2 pack detských ponožiek Ynisy
  2 pack detských ponožiek Ynisy

  Zabúdajú Vaše deti nosiť papuče? V ponožkách s gumovými bodkami na chodidlách sa už nemusíte báť, že by sa pošmykli. Teplejšie..

  6.52 €
 • 2 pack hrejivých ponožiek Rubí
  2 pack hrejivých ponožiek Rubí

  Hrejivé ponožky Rubí s roztomilým motívom medvedíkov sú ideálnym spojencom do chladných dní. Gumové plôšky na chodidle zabránia..

  10.99 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt