Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Dorina
Cena:15 €

Dvojbalenie nohavičiek Zara v nižšom klasickom strihu. Boky a zadná strana sú ušité z priehľadného elastického tylu Klasické nohavičky Výhodné balenie Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného tylu Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100 Balenie obsahuje dvoje nohavičky v odlišných farbách, viď foto.


 • Nohavičky Dolores Big klasické
  Nohavičky Dolores Big klasické

  Klasické nohavičky Dolores v šťavnatom malinovom odtieni. Pohladia Vašu pokožku hebučkým mikrovláknom a ozdobia Vaše krivky jemnou..

  16 €
 • Nohavičky Karla klasické
  Nohavičky Karla klasické

  Nohavičky Karla sú očarujúcou kombináciou hebkého mikrovlákna a jemnej čipky. Klasický strih sa navyše príjemne nosí a lichotí každej..

  16 €
 • Nohavičky Bianca Carole
  Nohavičky Bianca Carole

  Nohavičky Bianca Carole sú stelesnením elegancie aj pohodlia. Pôvabnú čipku na bokoch decentne dopĺňa hebké mikrovlákno, vďaka ktorému..

  13 €
 • Nohavičky Nicoletta vyššie
  Nohavičky Nicoletta vyššie

  Pôvabné vyššie nohavičky Nicoletta Vám učarujú. Obľúbený strih v romantickom prevedení. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v..

  15 €
 • Nohavičky Nella klasické
  Nohavičky Nella klasické

  Klasické bavlnené nohavičky Nella s nežnou čipkou. Ideálne na každodenné pohodlie. Navyše za priaznivú cenu. Klasické nohavičky..

  5 €
 • Nohavičky Fresh Cotton klasické vyššie
  Nohavičky Fresh Cotton klasické vyššie

  Klasické nohavičky Fresh Cotton s nežnou potlačou sú ušité v obľúbenom vyššom strihu. Vďaka vysokému podielu bavlny v zmesi s..

  9 €


© 2020 Značkové oblečenie a móda: Kontakt