Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Dorina
Cena:14.99 €

Dvojbalenie nohavičiek Zara v nižšom klasickom strihu. Boky a zadná strana sú ušité z priehľadného elastického tylu Klasické nohavičky Výhodné balenie Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného tylu Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100 Balenie obsahuje dvoje nohavičky v odlišných farbách, viď foto.


 • Nohavičky Charlotte Pink klasické
  Nohavičky Charlotte Pink klasické

  Nízke nohavičky Charlotte v klasickom strihu. Ľahko priehľadné. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť..

  14.39 €
 • Nohavičky Maureen Blue klasické
  Nohavičky Maureen Blue klasické

  Pôvabné nohavičky Maureen v celočipkovanom prevedení. Decentne priehľadné. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť čipkované..

  11.99 €
 • Nohavičky Nicoletta vyššie
  Nohavičky Nicoletta vyššie

  Pôvabné vyššie nohavičky Nicoletta Vám učarujú. Obľúbený strih v romantickom prevedení. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v..

  11.24 €
 • 2 pack bavlnených nohavičiek Alice
  2 pack bavlnených nohavičiek Alice

  Ak dávate prednosť klasickému strihu nohavičiek, potom si určite obľúbite aj bavlnený model Alice v balení po 2 kusoch. Pás a nohavičky..

  7.89 €
 • 3 pack bavlnených nohavičiek Elisa
  3 pack bavlnených nohavičiek Elisa

  Trojbalenie vyšších bavlnených nohavičiek Elisa s mäkkými pohodlnými lemami. Klasické nohavičky Výhodné balenie Ploché švy Široký..

  11.99 €


© 2019 Značkové oblečenie a móda: Kontakt